פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

יוטיוב ״אחרי החגים״ הגיע - מועדים לשגרה.


חוזרים לעבודה, ללימודים, ולשגרת עבודה ועשייה!
המועצה המקומית אורנית על כל עובדיה וחבריה תמשיך כבר ממחר, מיד עם חזרתם של כלל העובדים לעבודה, לקדם פרוייקטים אסטרטגיים בבד בבד עם השגרה השוטפת.
במקביל לפעילות המועצה שבשגרת החיים היישובית תוך התמודדות עם יוזמת ואיום איחוד הרשויות - יימשכו קידומם ופיתוחם של הפרוייקטים לטווח ארוך כמו סיום התכנון והעברה לביצוע של הכניסה הנוספת לאורנית מכיוון מערב, הספריה הקהילתית התרבותא, האמפי הפתוח, מימוש הבאת מסוף רכבת קלה למחלף אורנית, הסדרת נושא התחבורה הציבורית לרווחת כלל התושבים, פיתוח איזור התעסוקה שלנו, תחילת ביצוע שני פרוייקטים של דיור לדור ההמשך ולדור המייסדים,
להמשך

אמנת שירות

שלומי לנגר- אמנת שירות אורנית

על מנת להבטיח את המשך צמיחת הישוב והתפתחותו חשבתי לנכון למסד תהליכים ותשתיות כבסיס לשנים הבאות. במסגרת זו הוגדר חזון היישוב-"אורנית- בית וקהילה בטבע" אשר ממקד ומכוון את הפעילות, כמו כן הוגדר הקוד האתי לפעילות עובדי המועצה ומנהליה במטרה להבטיח כי פעילות שנעשית הינה על פי החוק וכללי המנהל התקין אליו מחויבים עובדי המועצה. אמנת השירות מהווה חוזה שירות בין מחלקות המועצה לתושבים על מנת להבטיח שירות איכותי תוך תאום ציפיות לגבי היקף השירותים ולוחות הזמנים לביצועים.

אמנת השירות היא כלי ניהולי של המועצה המקומית ומטרתה לקדם את אחד מיעדיה החשובים של המועצה - שיפור וייעול השירות הניתן לתושבים.

לנוחיותכם פרישה של סרגל פעילויות ושירותים שמספקת המועצה, בחלוקה למחלקות ולתחומי טיפול ואחריות. בעזרת כלי זה תוכלו ללמוד מהן המשימות שבתחום אחריותה של הארגון, מי הגורם האמון עליהן ומהו קצב הביצוע האפשרי.
 
כחלק מהחזון של בית וקהילה בטבע, מועצה מקומית אורנית מעוניינת לספק לתושביה שירות מקצועי במינימום זמן ובמסגרת המשאבים החוקיים העומדים לרשותה.

אני תקווה שכלי עבודה זה יסייע בתיאום הצפיות בין התושבים למועצה.

שלכם ובשבילכם,
שלומי לנגר - shlomil@oranit.org.il