פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

יוטיוב תושבים יקרים, אני נרגש וגאה לבשר לכם שחמש שנים של עבודה מאמצים ולא מעט עקשנות הגיעו לנקודת השיא היום עם פרסום המכרז של איזור התעסוקה שלנו על ידי מנהל מקרקעי ישראל ועל זה נאמר: ״יָגַעְתִּי וּמָצָאתִי תַּאֲמין" תושבי אורנית יקרים, מדובר ללא ספק במהלך היסטורי, אסטרטגי חשוב ממעלה ראשונה אשר יאפשר לנו לראשונה מאז הקמתה של אורנית מקור הכנסה עצמאי על כל המשתמע מכך. לא סוד הוא ששלושת השנים האחרונות עת הוקפאה הבנייה גם באורנית היו עבורנו שנים מאתגרות במיוחד אשר בד בבד עם כל העשייה הצלחנו להישאר מאוזנים וזאת רק בזכות מועצה ״רזה״ עובדים מקצועיים ויעילים. מהלך זה יחד עם הרוחות החדשות הנושבות מארה״ב כמו גם פיתוח שער השומרון ונחל רבה יאפשרו לנו להמשיך בעשייה אמיתית עם תוצאות ואף לשדרג זאת לתחומי עשייה נוספים ומגוונים . להמשך

אמנת שירות

שלומי לנגר- אמנת שירות אורנית

על מנת להבטיח את המשך צמיחת הישוב והתפתחותו חשבתי לנכון למסד תהליכים ותשתיות כבסיס לשנים הבאות. במסגרת זו הוגדר חזון היישוב-"אורנית- בית וקהילה בטבע" אשר ממקד ומכוון את הפעילות, כמו כן הוגדר הקוד האתי לפעילות עובדי המועצה ומנהליה במטרה להבטיח כי פעילות שנעשית הינה על פי החוק וכללי המנהל התקין אליו מחויבים עובדי המועצה. אמנת השירות מהווה חוזה שירות בין מחלקות המועצה לתושבים על מנת להבטיח שירות איכותי תוך תאום ציפיות לגבי היקף השירותים ולוחות הזמנים לביצועים.

אמנת השירות היא כלי ניהולי של המועצה המקומית ומטרתה לקדם את אחד מיעדיה החשובים של המועצה - שיפור וייעול השירות הניתן לתושבים.

לנוחיותכם פרישה של סרגל פעילויות ושירותים שמספקת המועצה, בחלוקה למחלקות ולתחומי טיפול ואחריות. בעזרת כלי זה תוכלו ללמוד מהן המשימות שבתחום אחריותה של הארגון, מי הגורם האמון עליהן ומהו קצב הביצוע האפשרי.
 
כחלק מהחזון של בית וקהילה בטבע, מועצה מקומית אורנית מעוניינת לספק לתושביה שירות מקצועי במינימום זמן ובמסגרת המשאבים החוקיים העומדים לרשותה.

אני תקווה שכלי עבודה זה יסייע בתיאום הצפיות בין התושבים למועצה.

שלכם ובשבילכם,
שלומי לנגר - shlomil@oranit.org.il