פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

מחלקות המועצה

יוטיוב ״אחרי החגים״ הגיע - מועדים לשגרה.


חוזרים לעבודה, ללימודים, ולשגרת עבודה ועשייה!
המועצה המקומית אורנית על כל עובדיה וחבריה תמשיך כבר ממחר, מיד עם חזרתם של כלל העובדים לעבודה, לקדם פרוייקטים אסטרטגיים בבד בבד עם השגרה השוטפת.
במקביל לפעילות המועצה שבשגרת החיים היישובית תוך התמודדות עם יוזמת ואיום איחוד הרשויות - יימשכו קידומם ופיתוחם של הפרוייקטים לטווח ארוך כמו סיום התכנון והעברה לביצוע של הכניסה הנוספת לאורנית מכיוון מערב, הספריה הקהילתית התרבותא, האמפי הפתוח, מימוש הבאת מסוף רכבת קלה למחלף אורנית, הסדרת נושא התחבורה הציבורית לרווחת כלל התושבים, פיתוח איזור התעסוקה שלנו, תחילת ביצוע שני פרוייקטים של דיור לדור ההמשך ולדור המייסדים,
להמשך

מחלקה לשירותים חברתיים

מנהלת המחלקהדורית גנוז
טלפון03-9369505
פקס03-9160221
revaha@oranit.org.il
 

המחלקה לשירותים חברתיים עוסקת במתן שירותי רווחה לפרט, למשפחה ולקהילה, בהתאם למעגל החיים והצרכים המתבקשים.
המחלקה שואפת לצמצום הפערים החברתיים באורנית תוך שיפור רמת החיים ואיכותם, על ידי נתינת שירות מקצועי, מגוון, רגיש ומכבד לכלל התושבים ובהתאמה לאוכלוסיות השונות באורנית.
המחלקה פועלת בהתאם למדיניות המועצה המקומית, משרד הרווחה וחוקי מדינת ישראל, במטרה להביא לתפקוד מיטבי בחיי הפרט, המשפחה והקהילה.
הסיוע הנו מקצועי וניתן ע"י עובדים סוציאליים מוסמכים ומיומנים.
השירות הניתן כולל טיפול תמיכתי, רגשי, מתן מידע, תיווך וסיוע חומרי - בהתאם למבחן זכאות.
קבלת קהל על פי תיאום מראש עם העובדת הסוציאלית המטפלת.
 
תפקידם של העובדים כולל:
מתן שירותים מקצועיים ומיומנים בתחומי האבחון, הטיפול, התמיכה, האיתור,המניעה, ההגנה והשיקום במגוון דרכי התערבות ובשיטות העבודה השונות של העבודה הסוציאלית: פרטנית, קבוצתית וקהילתית.