פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

מחלקות המועצה

יוטיוב תושבים יקרים, אני נרגש וגאה לבשר לכם שחמש שנים של עבודה מאמצים ולא מעט עקשנות הגיעו לנקודת השיא היום עם פרסום המכרז של איזור התעסוקה שלנו על ידי מנהל מקרקעי ישראל ועל זה נאמר: ״יָגַעְתִּי וּמָצָאתִי תַּאֲמין" תושבי אורנית יקרים, מדובר ללא ספק במהלך היסטורי, אסטרטגי חשוב ממעלה ראשונה אשר יאפשר לנו לראשונה מאז הקמתה של אורנית מקור הכנסה עצמאי על כל המשתמע מכך. לא סוד הוא ששלושת השנים האחרונות עת הוקפאה הבנייה גם באורנית היו עבורנו שנים מאתגרות במיוחד אשר בד בבד עם כל העשייה הצלחנו להישאר מאוזנים וזאת רק בזכות מועצה ״רזה״ עובדים מקצועיים ויעילים. מהלך זה יחד עם הרוחות החדשות הנושבות מארה״ב כמו גם פיתוח שער השומרון ונחל רבה יאפשרו לנו להמשיך בעשייה אמיתית עם תוצאות ואף לשדרג זאת לתחומי עשייה נוספים ומגוונים . להמשך

מחלקה לשירותים חברתיים

מנהלת המחלקהדורית גנוז
טלפון03-9369505
פקס03-9160221
revaha@oranit.org.il
 

המחלקה לשירותים חברתיים עוסקת במתן שירותי רווחה לפרט, למשפחה ולקהילה, בהתאם למעגל החיים והצרכים המתבקשים.
המחלקה שואפת לצמצום הפערים החברתיים באורנית תוך שיפור רמת החיים ואיכותם, על ידי נתינת שירות מקצועי, מגוון, רגיש ומכבד לכלל התושבים ובהתאמה לאוכלוסיות השונות באורנית.
המחלקה פועלת בהתאם למדיניות המועצה המקומית, משרד הרווחה וחוקי מדינת ישראל, במטרה להביא לתפקוד מיטבי בחיי הפרט, המשפחה והקהילה.
הסיוע הנו מקצועי וניתן ע"י עובדים סוציאליים מוסמכים ומיומנים.
השירות הניתן כולל טיפול תמיכתי, רגשי, מתן מידע, תיווך וסיוע חומרי - בהתאם למבחן זכאות.
קבלת קהל על פי תיאום מראש עם העובדת הסוציאלית המטפלת.
 
תפקידם של העובדים כולל:
מתן שירותים מקצועיים ומיומנים בתחומי האבחון, הטיפול, התמיכה, האיתור,המניעה, ההגנה והשיקום במגוון דרכי התערבות ובשיטות העבודה השונות של העבודה הסוציאלית: פרטנית, קבוצתית וקהילתית.