פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

מחלקות המועצה

יוטיוב תושבים יקרים, אני נרגש וגאה לבשר לכם שחמש שנים של עבודה מאמצים ולא מעט עקשנות הגיעו לנקודת השיא היום עם פרסום המכרז של איזור התעסוקה שלנו על ידי מנהל מקרקעי ישראל ועל זה נאמר: ״יָגַעְתִּי וּמָצָאתִי תַּאֲמין" תושבי אורנית יקרים, מדובר ללא ספק במהלך היסטורי, אסטרטגי חשוב ממעלה ראשונה אשר יאפשר לנו לראשונה מאז הקמתה של אורנית מקור הכנסה עצמאי על כל המשתמע מכך. לא סוד הוא ששלושת השנים האחרונות עת הוקפאה הבנייה גם באורנית היו עבורנו שנים מאתגרות במיוחד אשר בד בבד עם כל העשייה הצלחנו להישאר מאוזנים וזאת רק בזכות מועצה ״רזה״ עובדים מקצועיים ויעילים. מהלך זה יחד עם הרוחות החדשות הנושבות מארה״ב כמו גם פיתוח שער השומרון ונחל רבה יאפשרו לנו להמשיך בעשייה אמיתית עם תוצאות ואף לשדרג זאת לתחומי עשייה נוספים ומגוונים . להמשך

חברה כלכלית

תושבי אורנית יקרים,
אני שמח לבשר לכם כי במסגרת הועדה הועדה לתכנון ובנייה אישרנו הערב פרוייקט "דור המייסדים " של אורנית.

התכנית תוכננה להקים שכונת מגורים ייחודית עבור דור מייסדי היישוב שתיתן מענה לצרכים חשובים בהם, דירות קטנות ויוקרתיות, שטחי ציבור נרחבים לפעילות ספורטיבית וחברתית, מרכז מסחרי שכונתי בסמוך לבתי המגורים, מועדון קהילתי ומועדון ספורט, וכן דרכי גישה נוחות לכל כלי הרכב.

ראה מידע נוסף..

רבותי, הישג הסטורי לאורנית ‼?
אני שמח לעדכן כי בשעה טובה חתם שר הביטחון על אישור יציאה למכרז לאיזור התעסוקה של אורנית.
יותר מחמש שנים של עבודה אינטנסיבית, דיונים וישיבות תכנון מפורטות- והיום הסתיימו כלל ההליכים הסטאטוריים ואורנית קיבלה בשעה טובה את האישור המיוחל לצאת למכרז לשיווק המתחם .

ראה מידע נוסף..