פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

מחלקות המועצה

יוטיוב ״אחרי החגים״ הגיע - מועדים לשגרה.


חוזרים לעבודה, ללימודים, ולשגרת עבודה ועשייה!
המועצה המקומית אורנית על כל עובדיה וחבריה תמשיך כבר ממחר, מיד עם חזרתם של כלל העובדים לעבודה, לקדם פרוייקטים אסטרטגיים בבד בבד עם השגרה השוטפת.
במקביל לפעילות המועצה שבשגרת החיים היישובית תוך התמודדות עם יוזמת ואיום איחוד הרשויות - יימשכו קידומם ופיתוחם של הפרוייקטים לטווח ארוך כמו סיום התכנון והעברה לביצוע של הכניסה הנוספת לאורנית מכיוון מערב, הספריה הקהילתית התרבותא, האמפי הפתוח, מימוש הבאת מסוף רכבת קלה למחלף אורנית, הסדרת נושא התחבורה הציבורית לרווחת כלל התושבים, פיתוח איזור התעסוקה שלנו, תחילת ביצוע שני פרוייקטים של דיור לדור ההמשך ולדור המייסדים,
להמשך

תרבות וספורט

מנהלת המחלקהמירית ולד
טלפון053-7245811
Tarbut@oranit.org.il
אתר האינטרנט של המועצה חושף בפניכם מידע רב ומגוון המפרט את כל האירועים , פעילויות העשרה חווייתיות בתחומי התרבות הספורט והפנאי מהגיל הרך ועד הבוגר.

כמנהלת תרבות ספורט ואירועים באורנית אני רואה בתפקידי אחריות להעניק ביטוי, חשיפה, העשרה, ורבגוניות לתושבי אורנית ולאורחיה בתחומים אלו. אני מאמינה כי תרבות וספורט הם אלו שיוצרים את העצמת תחושת השייכות, חיזוק הסולידאריות החברתית, הגברת המעורבות ותרומה לקהילה.
בקרוב יפתח היכל התרבות אשר יציג על בימתו את מיטב רפרטוארי התיאטרון, המוסיקה, המחול, מופעי בידור, הרצאות תערוכות מתחלפות ועוד... תוך השמת דגש על הערך האומנותי חברתי והתאמתו לקהל הצופים ילדים נוער ומבוגרים.

בהזדמנות זו אני מזמינה אתכם לקחת חלק בפעילויות המגוונות וליהנות מתרבות איכותית מהנה וקרובה לבית.
בטוחני שיחד אתכם השמיים הם הגבול.