פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

מחלקות המועצה

יוטיוב תושבים יקרים, אני נרגש וגאה לבשר לכם שחמש שנים של עבודה מאמצים ולא מעט עקשנות הגיעו לנקודת השיא היום עם פרסום המכרז של איזור התעסוקה שלנו על ידי מנהל מקרקעי ישראל ועל זה נאמר: ״יָגַעְתִּי וּמָצָאתִי תַּאֲמין" תושבי אורנית יקרים, מדובר ללא ספק במהלך היסטורי, אסטרטגי חשוב ממעלה ראשונה אשר יאפשר לנו לראשונה מאז הקמתה של אורנית מקור הכנסה עצמאי על כל המשתמע מכך. לא סוד הוא ששלושת השנים האחרונות עת הוקפאה הבנייה גם באורנית היו עבורנו שנים מאתגרות במיוחד אשר בד בבד עם כל העשייה הצלחנו להישאר מאוזנים וזאת רק בזכות מועצה ״רזה״ עובדים מקצועיים ויעילים. מהלך זה יחד עם הרוחות החדשות הנושבות מארה״ב כמו גם פיתוח שער השומרון ונחל רבה יאפשרו לנו להמשיך בעשייה אמיתית עם תוצאות ואף לשדרג זאת לתחומי עשייה נוספים ומגוונים . להמשך

תרבות וספורט

מנהלת המחלקהמירית ולד
טלפון053-7245811
Tarbut@oranit.org.il
אתר האינטרנט של המועצה חושף בפניכם מידע רב ומגוון המפרט את כל האירועים , פעילויות העשרה חווייתיות בתחומי התרבות הספורט והפנאי מהגיל הרך ועד הבוגר.

כמנהלת תרבות ספורט ואירועים באורנית אני רואה בתפקידי אחריות להעניק ביטוי, חשיפה, העשרה, ורבגוניות לתושבי אורנית ולאורחיה בתחומים אלו. אני מאמינה כי תרבות וספורט הם אלו שיוצרים את העצמת תחושת השייכות, חיזוק הסולידאריות החברתית, הגברת המעורבות ותרומה לקהילה.
בקרוב יפתח היכל התרבות אשר יציג על בימתו את מיטב רפרטוארי התיאטרון, המוסיקה, המחול, מופעי בידור, הרצאות תערוכות מתחלפות ועוד... תוך השמת דגש על הערך האומנותי חברתי והתאמתו לקהל הצופים ילדים נוער ומבוגרים.

בהזדמנות זו אני מזמינה אתכם לקחת חלק בפעילויות המגוונות וליהנות מתרבות איכותית מהנה וקרובה לבית.
בטוחני שיחד אתכם השמיים הם הגבול.