פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

מחלקות המועצה

יוטיוב תושבים יקרים, אני נרגש וגאה לבשר לכם שחמש שנים של עבודה מאמצים ולא מעט עקשנות הגיעו לנקודת השיא היום עם פרסום המכרז של איזור התעסוקה שלנו על ידי מנהל מקרקעי ישראל ועל זה נאמר: ״יָגַעְתִּי וּמָצָאתִי תַּאֲמין" תושבי אורנית יקרים, מדובר ללא ספק במהלך היסטורי, אסטרטגי חשוב ממעלה ראשונה אשר יאפשר לנו לראשונה מאז הקמתה של אורנית מקור הכנסה עצמאי על כל המשתמע מכך. לא סוד הוא ששלושת השנים האחרונות עת הוקפאה הבנייה גם באורנית היו עבורנו שנים מאתגרות במיוחד אשר בד בבד עם כל העשייה הצלחנו להישאר מאוזנים וזאת רק בזכות מועצה ״רזה״ עובדים מקצועיים ויעילים. מהלך זה יחד עם הרוחות החדשות הנושבות מארה״ב כמו גם פיתוח שער השומרון ונחל רבה יאפשרו לנו להמשיך בעשייה אמיתית עם תוצאות ואף לשדרג זאת לתחומי עשייה נוספים ומגוונים . להמשך

תרבותא - היכל התרבות

מנהל היכל התרבות בעז הלפרין
טלפון03-6709080
פקס03-6709081

למפת האולם הקישו כאן
לרישום וקבלת מידע עדכני יש להצטרף לדף של "תרבותא" בפייסבוק 
      
 

שלום לך,
בכניסה לאורנית מקדם את פנינו מבנה מרשים ביופיו, היכל התרבות שלנו – תרבותא.
החזון שלנו הוא להפוך את ההיכל לעוגן תרבותי וקהילתי לתושבי אורנית והסביבה, עשיר בתכנים תרבותיים מגוונים לרווחת המבקרים מטף ועד זקן ובנוסף לקדם ולחשוף לתרבות מעשירה וחווייתית עד הבית.
כאן, בהיכל, נוכל כולנו להיפגש עם החברים בנעלי בית גם מחוץ לפייסבוק, מבלי לחזור לעיר הגדולה, אחרי ששבנו הביתה "גמורים" מיום העבודה.
בכניסה להיכל פואיה יפיפה ורחב ידיים, עגלת קפה באירועים , אולם מרכזי המונה כ- 400 מקומות ישיבה, במה ענקית ומאובזרת בתאורה והגברה מתקדמים וחדרי אומנים.
בעתיד תכלול "תרבותא" ספרייה, קונסרבטוריון, מרכז מחול, חדרי ספח ואמפיתאטרון המיועד לכ- 2000 איש.
"תרבותא" מנוהלת על ידי החברה הכלכלית לאורנית - הזרוע הביצועית של המועצה, אשר ערוכה להפיק אירועים, כנסים וימי עיון קטנים כגדולים לחברות, איגודים, ארגונים ופרטיים.

היתרונות שלנו
  •  מיקומה של אורנית במרכז הארץ ובקרבה לצומת הכבישים 5 ו- 6.
  •  משאב הטבע יער חורשים המצוי בקרבת מקום וניתן לשלב בו פעילויות מגוונות כגון: רכיבה על סוסים, סיורים מודרכים, פעילות ODT , ארוחות שטח וכיוצ"ב. 
  • מועדון הספורט הצמוד אשר כולל בריכה (גם בחורף), ג`קוזי, סאונה כרי דשא ומגרשי טניס.
  • רפרטואר עשיר ומגוון של מיטב גופי התרבות בארץ
תרבות - אורח חיים משותף המגלם את התקווה, היצירה והבחירה האנושית (משוניס ג`ון, 1999)
כתושבי אורנית אנו רואים בכם שותפים מלאים לפיתוח וקידום רוח התרבות השוכנת בין כה וכה אצל כל אחת ואחד מכם. 
הנכם מוזמנים לשתף חברים, מכרים ובני משפחה גם מחוץ לאורנית.
להתראות ב"תרבותא".
 
  למפרט טכני מרוכז לספקים ולקוחות הקישו כאן.