פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

יוטיוב תושבים יקרים, אני נרגש וגאה לבשר לכם שחמש שנים של עבודה מאמצים ולא מעט עקשנות הגיעו לנקודת השיא היום עם פרסום המכרז של איזור התעסוקה שלנו על ידי מנהל מקרקעי ישראל ועל זה נאמר: ״יָגַעְתִּי וּמָצָאתִי תַּאֲמין" תושבי אורנית יקרים, מדובר ללא ספק במהלך היסטורי, אסטרטגי חשוב ממעלה ראשונה אשר יאפשר לנו לראשונה מאז הקמתה של אורנית מקור הכנסה עצמאי על כל המשתמע מכך. לא סוד הוא ששלושת השנים האחרונות עת הוקפאה הבנייה גם באורנית היו עבורנו שנים מאתגרות במיוחד אשר בד בבד עם כל העשייה הצלחנו להישאר מאוזנים וזאת רק בזכות מועצה ״רזה״ עובדים מקצועיים ויעילים. מהלך זה יחד עם הרוחות החדשות הנושבות מארה״ב כמו גם פיתוח שער השומרון ונחל רבה יאפשרו לנו להמשיך בעשייה אמיתית עם תוצאות ואף לשדרג זאת לתחומי עשייה נוספים ומגוונים . להמשך

פרויקטים בקהילה

מציג 1 עד 16 מתוך 32 נושאים.
1 2 »

דודי ,
קשה ובלתי נתפס לדבר עליך בזמן עבר-איך הלכת מאיתנו, ללא הכנה, ללא התראה וללא כל סימן מקדים.
דודי - זה לא מתאים לך לא לסיים יעדים שקבעת לך - היו לנו כל כך הרבה תכניות משותפות וחלומות משותפים ופתאום ..... ריק, כלום.

ראה מידע נוסף..

צוות חשיבה חברתית בישיבת חשיבה נוספת ,מעלים מציעים ולמבנים יחד רעיונות ומיזמים קהילתיים שישדרגו את החיים באורנית ואת כולנו כקהילה מגובשת.
תושבים המעוניינים להצטרף לצוות מוזמנים לפנות למייל Oranit-mun@oranit.org.il

לראשונה נכתב ממש בימים אלו ספר תורה יישובי על ידי תושבי אורנית ללא קשר לבית כנסת זה או אחר שכונה או מגזר.
תושבים מוזמנים לפנות לפרטים בנושא לרב הישוב הרב ינאם בן הרוש או ליו"ר המועצה הדתית מר צבי בלייר בטל` 03-9360432.
ליד "עץ המוצצים" סמוך למתקני הכושר ומתקן הצריחים נחנכה היום הספרייה בטבע.
הספרייה מיועדת לשימוש חופשי ופתוחה לכלל הציבור.
הנכם מוזמנים להשאיל ספרים באופן חופשי וליהנות מישיבה, מקריאה או עיון בהם בספסלים הפזורים למענכם ברחבי הפארק.
אין פיקוח על השימוש בספרים – אנא אפשרו לכולם ליהנות מהשימוש במקום.
הימנעו מלעשן בסביבת הספרייה.
שמרו על השקט והניקיון.
בגמר עיון בספר יש להחזירו למקומו.
שימרו על שלמותם וניקיונם של הספרים.
ניתן ורצוי להוסיף ספרים משלכם (רצוי להביא ספרים במצב טוב וקריא).

 
בצל העצים ומשב רוח נעימה, הילדים מהצהרון גילו את פינת הספרים בגן השעשועים, ונהנים מהקריאה. יישר כוח להוגה הרעיון- אסתר הלביא!

 

ראה מידע נוסף..

הקיר הקהילתי שלנו נולד ובוצע ביצירה משותפת בהתנדבות של ילדים,הורים, סבים וסבתות  - משפחות אורנית בהשראתה ובהנחייתה של האומנית לאה פולסקי תודה לכל המשפחות שהשתתפו במיזם - תודה ליחזקאל סיני שניצח על הכל, תודה לצביקה למפלץ מנכ"ל המועצה, ליעקב מזרחי ואילן שמחי - תודה! וקדימה למיזם / הרעיון הבא :)

שלומי לנגר ראש המועצה: "היום (24.12.14), נפגשתי עם נועה ונועה, נועה אשכנזי ונעה כץ וזאת בעקבות יוזמתם בפנייתם אלי. לאחר שיחת נימוסין קצרה ומרתקת עלו 2 עובדות מרכזיות האחת - חסר קניון באורנית, והשנייה הבנות מחפשות ומבקשות אפשרות לסייע ולעזור בכל תחום על מנת שלכולנו יהיה כאן נעים יותר ....

ראה מידע נוסף..

פגישה אסטרטגית בנושא שבילי אופניים ותחבורה ציבורית יחד עם ראש העין אורנית כפר סבא, שערי תקווה, מועצה אזורית שומרון והוד השרון
בפגישה משותפת חוצה רשויות סוכם על קידום משותף של שבילי אופניים למסוף הרכבת של ראש העין צפון ובמקביל לאפשר חיבור של כל הישובים לאורך הירקון עד לחוף הים בתל אביב.

ראה מידע נוסף..

לאה פולסקי מרכזת הפרויקט: " זכיתי, ובעצה אחת יחד עם המועצה שהשקיעה רבות, לרכז, לנהל, ולתרגם רעיון תאורטי של חלום שהפך למציאות. "קהילה יוצרת" - הקיר הקהילתי בהשתתפות ובמימון מועצה מקומית אורנית קורם עוד וגידים

ראה מידע נוסף..

מעת לעת נכנסות משפחות חדשות לגור באורנית הן בשכונות החדשות והן כחלק מהתחלופה באורנית הותיקה. על מנת לחבר את הקהילה החדשה עם הקהילה הותיקה אנו פותחים במיזם "נעים להכיר" שיפורסם במידעון של אורנית.
נשמח לקבל ממשפחות חדשות את סיפורם על פי הפרמטרים הבאים:

ראה מידע נוסף..

השבוע הסתיים אימון בין יומיים של יחידת החילוץ וההצלה שהקמנו לנו כאן באורנית. יחידה המושתת על מתנדבים אשר הוכשרו על ידי פיקוד העורף , כיבוי אש ומגן  דוד- אימון שהסתכם בתרגיל מסכם שכלל חילוץ פצועים מהריסות, פינוי הריסות ומתן מענה רפואי בשטח לנפגעים. יחידת החילוץ מהווה ללא ספק מכפיל כח במרכיבי הביטחון של אורנית ושדרוג היכולת שלנו לתת מענה לתרחישים השונים. 

ראה מידע נוסף..

מזל טוב!!! 
תושבי אורנית שנולד/ה להם תינוק/ת חדש/ה, אנו מזמינים אתכם לקבל שי להולדת התינוק/ת.
לשם כך יש לעדכן את רכזת הקהילה לצורך תאום קבלת השי.
רחלי לייזרוביץ: 050-2035330
 
* המוצצים והקופונים של "nuk" בשי "נולדתי באורנית 100% אהבה" בחסות ובאדיבות חברת ניאופרם. 
 
 
 
 

לצפייה בקובץ לחץ כאן ראה מידע נוסף..