פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

יוטיוב תושבים יקרים, אני נרגש וגאה לבשר לכם שחמש שנים של עבודה מאמצים ולא מעט עקשנות הגיעו לנקודת השיא היום עם פרסום המכרז של איזור התעסוקה שלנו על ידי מנהל מקרקעי ישראל ועל זה נאמר: ״יָגַעְתִּי וּמָצָאתִי תַּאֲמין" תושבי אורנית יקרים, מדובר ללא ספק במהלך היסטורי, אסטרטגי חשוב ממעלה ראשונה אשר יאפשר לנו לראשונה מאז הקמתה של אורנית מקור הכנסה עצמאי על כל המשתמע מכך. לא סוד הוא ששלושת השנים האחרונות עת הוקפאה הבנייה גם באורנית היו עבורנו שנים מאתגרות במיוחד אשר בד בבד עם כל העשייה הצלחנו להישאר מאוזנים וזאת רק בזכות מועצה ״רזה״ עובדים מקצועיים ויעילים. מהלך זה יחד עם הרוחות החדשות הנושבות מארה״ב כמו גם פיתוח שער השומרון ונחל רבה יאפשרו לנו להמשיך בעשייה אמיתית עם תוצאות ואף לשדרג זאת לתחומי עשייה נוספים ומגוונים . להמשך

משולחנו של ראש המועצה

מציג 1 עד 16 מתוך 336 נושאים.
1 2 3 4 5 »

במפגש נוסף של פורום החשיבה היצירתי של אורנית.
בין הרעיונות שהועלו היה לארגן פורום של "משפחה קולטת" - משפחות שיתנדבו ללוות משפחות חדשות המגיעות לאורנית הן בחשיפתם לקהילה, לשירותים, לחבר בין הילדים וכו`...
תושבים המעוניינים להצטרף למאגר המשפחות המלוות מוזמנות להירשם במייל :
oranit-mun@oranit.org.il

תושבים יקרים,

אני נרגש וגאה לבשר לכם שחמש שנים של עבודה מאמצים ולא מעט עקשנות הגיעו לנקודת השיא היום עם פרסום המכרז של איזור התעסוקה שלנו על ידי מנהל מקרקעי ישראל ועל זה נאמר: ״יָגַעְתִּי וּמָצָאתִי תַּאֲמין"

ראה מידע נוסף..

תושבים יקרים,

זה עתה התחלנו את שנת 2017 ברגל ימין כאשר הבשורה הגדולה היא שנחתם בשעה טובה הסכם עקרונות משולש בין אורנית, אלקנה ומוא״ז שומרון לקידום שטחי ״שער השומרון״ ו״נחל רבה״.

ראה מידע נוסף..


שלום,
רציתי לברר מה המדיניות על נסיעה ביער. בתקופה האחרונה השער הפונה ליער ביישוב אורנית נשאר פתוח ובבוקר( לפעמים גם אחהצ ), שבילי היער הופכים לעורק תחבורתי לכל דבר. ההבדל שהנסיעה נעשית על שבילי כורכר שיש ביער והופכות אותו לכביש ממש עם כל המשתמע מכך, לאחרונה אפילו הייתי עד לתאונה בתוך שבילי היער.
אבקש את התייחסותכם לעניין ובתקווה כי העניין יכול להיפתר.
תודה
חגי
 

ראה מידע נוסף..

תשאלו אותי!
מפגש מהנדס ומנכ״ל המועצה עם תושבי רחוב הר הצופים כנען ופולג במהלכו דובר על תכניות ותב״עות, בניה ופיתוח, כבישים ומדרכות , שפני הסלע ומרכיבי ביטחון.
היה חשוב !
תושבים המבקשים לשאול שאלות ולקבל תשובות מהימנות ומדויקות (במקום להסתמך על שמועות או אינטרסים זרים) מוזמנים לתאם מפגש שכזה מול מנהלת הלשכה בכל עת.