פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

יוטיוב תושבים יקרים, אני נרגש וגאה לבשר לכם שחמש שנים של עבודה מאמצים ולא מעט עקשנות הגיעו לנקודת השיא היום עם פרסום המכרז של איזור התעסוקה שלנו על ידי מנהל מקרקעי ישראל ועל זה נאמר: ״יָגַעְתִּי וּמָצָאתִי תַּאֲמין" תושבי אורנית יקרים, מדובר ללא ספק במהלך היסטורי, אסטרטגי חשוב ממעלה ראשונה אשר יאפשר לנו לראשונה מאז הקמתה של אורנית מקור הכנסה עצמאי על כל המשתמע מכך. לא סוד הוא ששלושת השנים האחרונות עת הוקפאה הבנייה גם באורנית היו עבורנו שנים מאתגרות במיוחד אשר בד בבד עם כל העשייה הצלחנו להישאר מאוזנים וזאת רק בזכות מועצה ״רזה״ עובדים מקצועיים ויעילים. מהלך זה יחד עם הרוחות החדשות הנושבות מארה״ב כמו גם פיתוח שער השומרון ונחל רבה יאפשרו לנו להמשיך בעשייה אמיתית עם תוצאות ואף לשדרג זאת לתחומי עשייה נוספים ומגוונים . להמשך

משולחנו של ראש המועצה

מציג 1 עד 16 מתוך 364 נושאים.
1 2 3 4 5 »

בהמשך לכתב המינוי של ועדת חקירה קבועה לבחינת מעמד מוניציפאלי של רשויות מקומיות, שינוי תחום שיפוט רשויות מקומיות והכרזה על אזורי חלוקת הכנסות בין רשויות מקומיות באזור ירושלים, יהודה ושומרון ושפלה, מיום 23 במארס 2017 ולצורך גיבוש המלצות למפקד כוחות צה"ל באזור יהודה ושומרון לצורך הפעלת סמכויותיו, מינה מנכ"ל משרד הפנים את הוועדה האמורה לבחון ולהמליץ גם בדבר הנושא המפורט להלן:

ראה מידע נוסף..

במסגרת הנגשת המידע לתושבים ובנוסף לפלטפורמות הקיימות (פגישות אישיות, מיילים,דף הפייסבוק, המידעון, אתר המועצה, קבוצות עדכון בווטסאפ,שיח אינטרקטיבי דלת פתוחה- OnLine) מתקיימות פגישות קבוצתיות לבקשתכם יחד איתי ומנכ״ל המועצה במהלכם אתם שואלים, מציפים את אשר על ליבכם ואנחנו - מקשיבים, מעדכנים במתרחש ויוצאים עם רשימת משימות ומטלות שהצפתם לצורך טיפול בהם במהירות וביעילות. תושבים יכולים להצטרף לכל מפגש שכזה שמתקיים מעת לעת או ליזום מפגש יעודי שכזה עם חבריהם, שכניהם או כל מעגל חברתי או קהילתי אחר.

ראה מידע נוסף..

הבטחתי - ולכן אקיים.....
לא היה פשוט כלל ועיקר, כל מכשול אפשרי בא לידי ביטוי בפרוייקט הזה כולל עתירה בבג״צ. המגבלה הגדולה נעוצה בעובדה שהכביש קיים מתוקף צו תפישה צבאי מלפני 30 שנה ... ומכל שהפרוייקט יוצא לדרך במגבלות קווי הדיקור של צו התפישה.

ראה מידע נוסף..

בראשית פרק ו׳:
וַיֹּאמֶר יְהוָה לֹא יָדוֹן רוּחִי בָאָדָם לְעֹלָם בְּשַׁגַּם הוּא בָשָׂר וְהָיוּ יָמָיו מֵאָה וְעֶשְׂרִים שָׁנָה.

היום התקיימה פגישה הסטורית אשר כללה את ראשי הרשויות של אורנית אלקנה ושומרון, ראשי המועצות הדתיות רבני הישובים, מהנדסי הרשויות והפרוייקטור במהלכה ניתנו הנחיות לעיצוב תכנית הבינוי ולצרכי הרשויות המשותפות והייחודיות.
סוכם על 3 מתחמים נפרדים אחד לכל רשות, דרכי גישה ומגרשי חניה, חלקה צבאית משותפת ומתקנים ציבוריים משותפים אשר ינוהלו ויתופעלו ע״י חברת ניהול שתיבחר ע״י הדירקטוריון.
והלוואי שלא נדרש לכך עד 120.