פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

יוטיוב תושבים יקרים, אני נרגש וגאה לבשר לכם שחמש שנים של עבודה מאמצים ולא מעט עקשנות הגיעו לנקודת השיא היום עם פרסום המכרז של איזור התעסוקה שלנו על ידי מנהל מקרקעי ישראל ועל זה נאמר: ״יָגַעְתִּי וּמָצָאתִי תַּאֲמין" תושבי אורנית יקרים, מדובר ללא ספק במהלך היסטורי, אסטרטגי חשוב ממעלה ראשונה אשר יאפשר לנו לראשונה מאז הקמתה של אורנית מקור הכנסה עצמאי על כל המשתמע מכך. לא סוד הוא ששלושת השנים האחרונות עת הוקפאה הבנייה גם באורנית היו עבורנו שנים מאתגרות במיוחד אשר בד בבד עם כל העשייה הצלחנו להישאר מאוזנים וזאת רק בזכות מועצה ״רזה״ עובדים מקצועיים ויעילים. מהלך זה יחד עם הרוחות החדשות הנושבות מארה״ב כמו גם פיתוח שער השומרון ונחל רבה יאפשרו לנו להמשיך בעשייה אמיתית עם תוצאות ואף לשדרג זאת לתחומי עשייה נוספים ומגוונים . להמשך

משולחנו של ראש המועצה

מציג 1 עד 16 מתוך 350 נושאים.
1 2 3 4 5 »

בראשית פרק ו׳:
וַיֹּאמֶר יְהוָה לֹא יָדוֹן רוּחִי בָאָדָם לְעֹלָם בְּשַׁגַּם הוּא בָשָׂר וְהָיוּ יָמָיו מֵאָה וְעֶשְׂרִים שָׁנָה.

היום התקיימה פגישה הסטורית אשר כללה את ראשי הרשויות של אורנית אלקנה ושומרון, ראשי המועצות הדתיות רבני הישובים, מהנדסי הרשויות והפרוייקטור במהלכה ניתנו הנחיות לעיצוב תכנית הבינוי ולצרכי הרשויות המשותפות והייחודיות.
סוכם על 3 מתחמים נפרדים אחד לכל רשות, דרכי גישה ומגרשי חניה, חלקה צבאית משותפת ומתקנים ציבוריים משותפים אשר ינוהלו ויתופעלו ע״י חברת ניהול שתיבחר ע״י הדירקטוריון.
והלוואי שלא נדרש לכך עד 120.

אני שמח ונרגש לעדכנכם כי בשעה טובה עודכנתי הבוקר ע"י המשרד להגנת הסביבה כי תכנית העבודה שהוכנה ע"י מהנדס המועצה וחברה חיצונית "פתרונות הנדסיים למניעת מפגעי זבוב החול ע"י צמצום נוכחות שפני הסלע באורנית" אושרה ע"י המשרד.
מהנדס המועצה הונחה לתרגם את התכנית הלכה למעשה בשטח תוך מתן עדיפות עליון מבחינת לוחות זמנים (התקשרות עם ספקים וקבלנים ע"פ הנוהל) ותחילת העבודות בפועל.
התכנית אמורה לתת מענה בתוך גבולות אורנית ומשכך על כולנו לזכור כי נוכח העובדה שלזבוב יש יכולת מעוף גם לאחר סיום הפרוייקט יהיה על כולנו להמשיך ולנקוט משנה זהירות בשעות הרלונטיות ולהתמרח בהתאם.

לצפייה בקובץ לחץ כאן

לקראת הדיון בוועדה הציבורית מכח תמ"א 4/ 2 ביום חמישי 11.5.17,
מצורף דוח תמונת הרעש לשנת 2016.
הנתונים אינם עוזרים לנו כלל ועיקר.... אשמח לרעיונות בנושא מטעמים מובנים) למייל האישי שלי.
תודה - שלומי
 
מפות הרעש: 
 

לצפייה בקובץ לחץ כאן

לא מרפים!
לאחר פניות חוזרות ונשנות לגורמי הבטחון השונים בדרגי הפיקוד הגבוהים ביותר ולאור המציאות בשטח המאפשרת תנועת שב״חים בלתי נתפסת, אין סופית ובאין מפרע הוחלט לערב את התקשורת מתוך כוונה להעלות את הנושא לסדר היום של מקבלי ההחלטות. את האמירה ״פרצה קוראת לגנב״ כולנו מכירים אולם לצערינו נוכחנו לדעת שפרצה גם קוראת גם למפגע פוטנציאלי.....

אני שמח לעדכן כי בהמשך לפגישה שהתקיימה בלשכה בשתוף נציגי תושבים הצורכים שירותים מקופ״ח כללית, מנהל המחוז ומטה המחוז, התקבלו בשעה טובה תכניות לבניית ושדרוג המבנה הקיים.
בישיבת התכנון והבניה הקרובה יעלה הנושא לסדר היום.

תושבים יקרים,
מאחר ולאחרונה אנו צופים בהפרות חוזרות ונשנות של רת״א בשימוש במסלול 21 הגורם למפגע רעש באזורנו, אני מפציר בכם, בכל עת שאתם חוזים בנחיתה של מטוס על מסלול זה (רעש מטוס, מטוס נצפה בעין עם גלגליו מטה וכו׳), מחוץ לשעות המאושרות שהן בימי חול בלבד (לא בשבתות ולא בחגים) בין השעות 05:50-22:00, אנא התקשרו ישירות למגדל נתב״ג בטלפון:
03-9758110/1/2 ושאלו מי התיר לנחות על מסלול 21 בניגוד להנחיות בית המשפט.
אנא דווחו גם ללשכה במייל על מנת שנוכל לפנות בתלונה לרשויות החוק.
אל לנו להישאר אדישים‼