פייסבוקיוטויובטוויטרגוגללינקדאין

יוטיוב ״אחרי החגים״ הגיע - מועדים לשגרה.


חוזרים לעבודה, ללימודים, ולשגרת עבודה ועשייה!
המועצה המקומית אורנית על כל עובדיה וחבריה תמשיך כבר ממחר, מיד עם חזרתם של כלל העובדים לעבודה, לקדם פרוייקטים אסטרטגיים בבד בבד עם השגרה השוטפת.
במקביל לפעילות המועצה שבשגרת החיים היישובית תוך התמודדות עם יוזמת ואיום איחוד הרשויות - יימשכו קידומם ופיתוחם של הפרוייקטים לטווח ארוך כמו סיום התכנון והעברה לביצוע של הכניסה הנוספת לאורנית מכיוון מערב, הספריה הקהילתית התרבותא, האמפי הפתוח, מימוש הבאת מסוף רכבת קלה למחלף אורנית, הסדרת נושא התחבורה הציבורית לרווחת כלל התושבים, פיתוח איזור התעסוקה שלנו, תחילת ביצוע שני פרוייקטים של דיור לדור ההמשך ולדור המייסדים,
להמשך

משולחנו של ראש המועצה

מציג 1 עד 16 מתוך 368 נושאים.
1 2 3 4 5 »

בהמשך לכתב המינוי של ועדת חקירה קבועה לבחינת מעמד מוניציפאלי של רשויות מקומיות, שינוי תחום שיפוט רשויות מקומיות והכרזה על אזורי חלוקת הכנסות בין רשויות מקומיות באזור ירושלים, יהודה ושומרון ושפלה, מיום 23 במארס 2017 ולצורך גיבוש המלצות למפקד כוחות צה"ל באזור יהודה ושומרון לצורך הפעלת סמכויותיו, מינה מנכ"ל משרד הפנים את הוועדה האמורה לבחון ולהמליץ גם בדבר הנושא המפורט להלן:

ראה מידע נוסף..

במסגרת הנגשת המידע לתושבים ובנוסף לפלטפורמות הקיימות (פגישות אישיות, מיילים,דף הפייסבוק, המידעון, אתר המועצה, קבוצות עדכון בווטסאפ,שיח אינטרקטיבי דלת פתוחה- OnLine) מתקיימות פגישות קבוצתיות לבקשתכם יחד איתי ומנכ״ל המועצה במהלכם אתם שואלים, מציפים את אשר על ליבכם ואנחנו - מקשיבים, מעדכנים במתרחש ויוצאים עם רשימת משימות ומטלות שהצפתם לצורך טיפול בהם במהירות וביעילות. תושבים יכולים להצטרף לכל מפגש שכזה שמתקיים מעת לעת או ליזום מפגש יעודי שכזה עם חבריהם, שכניהם או כל מעגל חברתי או קהילתי אחר.

ראה מידע נוסף..

הבטחתי - ולכן אקיים.....
לא היה פשוט כלל ועיקר, כל מכשול אפשרי בא לידי ביטוי בפרוייקט הזה כולל עתירה בבג״צ. המגבלה הגדולה נעוצה בעובדה שהכביש קיים מתוקף צו תפישה צבאי מלפני 30 שנה ... ומכל שהפרוייקט יוצא לדרך במגבלות קווי הדיקור של צו התפישה.

ראה מידע נוסף..