פייסבוק יוטויוב טוויטר גוגל לינקדאין

יוטיוב ״אחרי החגים״ הגיע - מועדים לשגרה.


חוזרים לעבודה, ללימודים, ולשגרת עבודה ועשייה!
המועצה המקומית אורנית על כל עובדיה וחבריה תמשיך כבר ממחר, מיד עם חזרתם של כלל העובדים לעבודה, לקדם פרוייקטים אסטרטגיים בבד בבד עם השגרה השוטפת.
במקביל לפעילות המועצה שבשגרת החיים היישובית תוך התמודדות עם יוזמת ואיום איחוד הרשויות - יימשכו קידומם ופיתוחם של הפרוייקטים לטווח ארוך כמו סיום התכנון והעברה לביצוע של הכניסה הנוספת לאורנית מכיוון מערב, הספריה הקהילתית התרבותא, האמפי הפתוח, מימוש הבאת מסוף רכבת קלה למחלף אורנית, הסדרת נושא התחבורה הציבורית לרווחת כלל התושבים, פיתוח איזור התעסוקה שלנו, תחילת ביצוע שני פרוייקטים של דיור לדור ההמשך ולדור המייסדים,
להמשך

משולחנו של ראש המועצה

מציג 1 עד 16 מתוך 377 נושאים.
1 2 3 4 5 »

מפגש תושבים - תשאלו אותי והפעם בנושא השריפות הפירטיות, איחוד הרשויות כביש הגישה לאורנית והכביש והכניסה הנוספת מכיוון מערב.
פרוטוקול מפורט יופץ בהקדם.

בדיון סוער בכנסת ראש מועצת אורנית ליו״ר הועדה ח״כ דודי אמסלם ומנכ״ל משרד הפנים מרדכי כהן:
״אני מפנה אצבע מאשימה למשרד הפנים שאינו מספק נתונים, נותן לשטח להתעסק בספקולציות ודיסאינפורמציות כאשר מדובר בדיני נפשות.

ראה מידע נוסף..

השבוע התקיימה פגישה של ראש המועצה עם המח״ט החדש וקצין ההגמ״ר באורנית.
בפגישה השתתפו הקב״ט רמי, הרבש״צ מוקי, המנכ״ל שמעון, מפקד צוות הכוננות אביטל ויועץ ראש המועצה וחבר ועדת הביטחון דורון.

ראה מידע נוסף..

בהמשך לכתב המינוי של ועדת חקירה קבועה לבחינת מעמד מוניציפאלי של רשויות מקומיות, שינוי תחום שיפוט רשויות מקומיות והכרזה על אזורי חלוקת הכנסות בין רשויות מקומיות באזור ירושלים, יהודה ושומרון ושפלה, מיום 23 במארס 2017 ולצורך גיבוש המלצות למפקד כוחות צה"ל באזור יהודה ושומרון לצורך הפעלת סמכויותיו, מינה מנכ"ל משרד הפנים את הוועדה האמורה לבחון ולהמליץ גם בדבר הנושא המפורט להלן:

ראה מידע נוסף..