פייסבוק יוטויוב טוויטר גוגל לינקדאין

יוטיוב ״אחרי החגים״ הגיע - מועדים לשגרה.


חוזרים לעבודה, ללימודים, ולשגרת עבודה ועשייה!
המועצה המקומית אורנית על כל עובדיה וחבריה תמשיך כבר ממחר, מיד עם חזרתם של כלל העובדים לעבודה, לקדם פרוייקטים אסטרטגיים בבד בבד עם השגרה השוטפת.
במקביל לפעילות המועצה שבשגרת החיים היישובית תוך התמודדות עם יוזמת ואיום איחוד הרשויות - יימשכו קידומם ופיתוחם של הפרוייקטים לטווח ארוך כמו סיום התכנון והעברה לביצוע של הכניסה הנוספת לאורנית מכיוון מערב, הספריה הקהילתית התרבותא, האמפי הפתוח, מימוש הבאת מסוף רכבת קלה למחלף אורנית, הסדרת נושא התחבורה הציבורית לרווחת כלל התושבים, פיתוח איזור התעסוקה שלנו, תחילת ביצוע שני פרוייקטים של דיור לדור ההמשך ולדור המייסדים,
להמשך

משולחנו של ראש המועצה

מציג 17 עד 32 מתוך 377 נושאים.
« 1 2 3 4 5 »

במסגרת הנגשת המידע לתושבים ובנוסף לפלטפורמות הקיימות (פגישות אישיות, מיילים,דף הפייסבוק, המידעון, אתר המועצה, קבוצות עדכון בווטסאפ,שיח אינטרקטיבי דלת פתוחה- OnLine) מתקיימות פגישות קבוצתיות לבקשתכם יחד איתי ומנכ״ל המועצה במהלכם אתם שואלים, מציפים את אשר על ליבכם ואנחנו - מקשיבים, מעדכנים במתרחש ויוצאים עם רשימת משימות ומטלות שהצפתם לצורך טיפול בהם במהירות וביעילות. תושבים יכולים להצטרף לכל מפגש שכזה שמתקיים מעת לעת או ליזום מפגש יעודי שכזה עם חבריהם, שכניהם או כל מעגל חברתי או קהילתי אחר.

ראה מידע נוסף..

הבטחתי - ולכן אקיים.....
לא היה פשוט כלל ועיקר, כל מכשול אפשרי בא לידי ביטוי בפרוייקט הזה כולל עתירה בבג״צ. המגבלה הגדולה נעוצה בעובדה שהכביש קיים מתוקף צו תפישה צבאי מלפני 30 שנה ... ומכל שהפרוייקט יוצא לדרך במגבלות קווי הדיקור של צו התפישה.

ראה מידע נוסף..

בראשית פרק ו׳:
וַיֹּאמֶר יְהוָה לֹא יָדוֹן רוּחִי בָאָדָם לְעֹלָם בְּשַׁגַּם הוּא בָשָׂר וְהָיוּ יָמָיו מֵאָה וְעֶשְׂרִים שָׁנָה.

היום התקיימה פגישה הסטורית אשר כללה את ראשי הרשויות של אורנית אלקנה ושומרון, ראשי המועצות הדתיות רבני הישובים, מהנדסי הרשויות והפרוייקטור במהלכה ניתנו הנחיות לעיצוב תכנית הבינוי ולצרכי הרשויות המשותפות והייחודיות.
סוכם על 3 מתחמים נפרדים אחד לכל רשות, דרכי גישה ומגרשי חניה, חלקה צבאית משותפת ומתקנים ציבוריים משותפים אשר ינוהלו ויתופעלו ע״י חברת ניהול שתיבחר ע״י הדירקטוריון.
והלוואי שלא נדרש לכך עד 120.

אני שמח ונרגש לעדכנכם כי בשעה טובה עודכנתי הבוקר ע"י המשרד להגנת הסביבה כי תכנית העבודה שהוכנה ע"י מהנדס המועצה וחברה חיצונית "פתרונות הנדסיים למניעת מפגעי זבוב החול ע"י צמצום נוכחות שפני הסלע באורנית" אושרה ע"י המשרד.
מהנדס המועצה הונחה לתרגם את התכנית הלכה למעשה בשטח תוך מתן עדיפות עליון מבחינת לוחות זמנים (התקשרות עם ספקים וקבלנים ע"פ הנוהל) ותחילת העבודות בפועל.
התכנית אמורה לתת מענה בתוך גבולות אורנית ומשכך על כולנו לזכור כי נוכח העובדה שלזבוב יש יכולת מעוף גם לאחר סיום הפרוייקט יהיה על כולנו להמשיך ולנקוט משנה זהירות בשעות הרלונטיות ולהתמרח בהתאם.

לצפייה בקובץ לחץ כאן