פייסבוק יוטויוב טוויטר גוגל לינקדאין

יוטיוב ״אחרי החגים״ הגיע - מועדים לשגרה.


חוזרים לעבודה, ללימודים, ולשגרת עבודה ועשייה!
המועצה המקומית אורנית על כל עובדיה וחבריה תמשיך כבר ממחר, מיד עם חזרתם של כלל העובדים לעבודה, לקדם פרוייקטים אסטרטגיים בבד בבד עם השגרה השוטפת.
במקביל לפעילות המועצה שבשגרת החיים היישובית תוך התמודדות עם יוזמת ואיום איחוד הרשויות - יימשכו קידומם ופיתוחם של הפרוייקטים לטווח ארוך כמו סיום התכנון והעברה לביצוע של הכניסה הנוספת לאורנית מכיוון מערב, הספריה הקהילתית התרבותא, האמפי הפתוח, מימוש הבאת מסוף רכבת קלה למחלף אורנית, הסדרת נושא התחבורה הציבורית לרווחת כלל התושבים, פיתוח איזור התעסוקה שלנו, תחילת ביצוע שני פרוייקטים של דיור לדור ההמשך ולדור המייסדים,
להמשך

משולחנו של ראש המועצה

מציג 33 עד 48 מתוך 377 נושאים.
« 1 2 3 4 5 »

לקראת הדיון בוועדה הציבורית מכח תמ"א 4/ 2 ביום חמישי 11.5.17,
מצורף דוח תמונת הרעש לשנת 2016.
הנתונים אינם עוזרים לנו כלל ועיקר.... אשמח לרעיונות בנושא מטעמים מובנים) למייל האישי שלי.
תודה - שלומי
 
מפות הרעש: 
 

לצפייה בקובץ לחץ כאן

לא מרפים!
לאחר פניות חוזרות ונשנות לגורמי הבטחון השונים בדרגי הפיקוד הגבוהים ביותר ולאור המציאות בשטח המאפשרת תנועת שב״חים בלתי נתפסת, אין סופית ובאין מפרע הוחלט לערב את התקשורת מתוך כוונה להעלות את הנושא לסדר היום של מקבלי ההחלטות. את האמירה ״פרצה קוראת לגנב״ כולנו מכירים אולם לצערינו נוכחנו לדעת שפרצה גם קוראת גם למפגע פוטנציאלי.....

אני שמח לעדכן כי בהמשך לפגישה שהתקיימה בלשכה בשתוף נציגי תושבים הצורכים שירותים מקופ״ח כללית, מנהל המחוז ומטה המחוז, התקבלו בשעה טובה תכניות לבניית ושדרוג המבנה הקיים.
בישיבת התכנון והבניה הקרובה יעלה הנושא לסדר היום.

תושבים יקרים,
מאחר ולאחרונה אנו צופים בהפרות חוזרות ונשנות של רת״א בשימוש במסלול 21 הגורם למפגע רעש באזורנו, אני מפציר בכם, בכל עת שאתם חוזים בנחיתה של מטוס על מסלול זה (רעש מטוס, מטוס נצפה בעין עם גלגליו מטה וכו׳), מחוץ לשעות המאושרות שהן בימי חול בלבד (לא בשבתות ולא בחגים) בין השעות 05:50-22:00, אנא התקשרו ישירות למגדל נתב״ג בטלפון:
03-9758110/1/2 ושאלו מי התיר לנחות על מסלול 21 בניגוד להנחיות בית המשפט.
אנא דווחו גם ללשכה במייל על מנת שנוכל לפנות בתלונה לרשויות החוק.
אל לנו להישאר אדישים‼