דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכת ראש המועצה

ניר ברטל
ניר ברטל
ראש המועצה
מועצה מקומית אורנית ד.נ. אפרים מיקוד 4481300
יפית אלהרר-חדי
יפית אלהרר-חדי
מנהלת הלשכה והממונה על חוק חופש המידע
מועצה מקומית אורנית ד.נ. אפרים מיקוד 4481300

מנכל המועצה

שירותים עירוניים

שקד אביטל
פקח חניה וחוקי עזר
ערן פלינט
וטרינר
הארגמן 3, אורנית
יפעת אבורוס
פקח חניה וחוקי עזר

גזברות

הנדסה

אילנה נגר
מזכירת הוועדה לתכנון ובניה
נדין לומלסקי
מנהלת רישוי בניה, ואדריכלית המועצה
יוסי מישייב
מפקח על בניה, ומרכז פרויקטים הנדסיים
אלישבע ליוש
מהנדסת המועצה

מחלקת החינוך

ישי ניקריטין
מנהל מחלקת חינוך
איריס קופל
מנהלת מדור הגיל הרך
ליז אריאלי
רכזת הסעות, סייעות ופרוייקטים

המחלקה לשירותים חברתיים

עופרה בוסקילה
עובדת זכאות
דורית גנוז
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים ועו"ס לסדרי דין (סיוע למשפחות בהליכי גירושין)
בשמת ארנרייך
עובדת סוציאלית לחוק הנוער טיפול והשגחה, עו"ס משפחות ומועדונית
נרית לוטטי (אורים)
עובדת סוציאלית לנוער וצעירים, מרכזת תחום בעלי צרכים מיוחדים ושיקום
נעמה אליצור
עובדת סוציאלית קהילתית, עו"ס קשישים
בתאל קמר
רכזת מועדון "גיל הזהב"

מחלקת ביטחון וחירום

ירין סבג
קב"ט מוסדות חינוך
ארז נחמני
מפקד צוות כיתת כוננות
תומר בוכמן
סגן מפקד כיתת כוננות
סיור אורנית

גיא אלי
מפקד צוות כיבוי וסע"ר

משאבי אנוש

קרן ענבר
מנהלת מח' משאבי אנוש
הערבה 2 אורנית

שיטור ובטחון קהילתי

שגית פרבר
מנהלת המחלקה בטחון קהילתי ויועצת ראש המועצה לקידום מעמד האישה
אלי טובול
שיטור קהילתי ומשא"ז

רב הישוב

ינאם בן הרוש
רב הישוב
האגוז 14

מועצה דתית


גמ"ח "יד דוד"
יהודה עשור
יהודה עשור
מנהל העמותה "ביד פתוחה"
פרומה פטמן
מזכירת המועצה
אסתר פלדמן
חברת מועצה
הגפן 41
אתי אלמשלי
חברת מועצה
הפיקוס 7
שמוליק אברהמי
חבר מועצה
האיילון
חי ארביב
גזבר וחבר מועצה
השיטה 8
צופית משורר
בלנית
שלומית פרחי
בלנית
רותי דרשן
בלנית
תמי בן הרוש
בלנית
צביקה בלייר
צביקה בלייר
יו"ר המועצה הדתית
רח` התאנה 5
מיכל היקרי
בלנית

מוקד עירוני

מוקד יישובי אורנית
מוקד סיור לפתיחת שער חורשים

שירותי חירום

מכבי אש

מגן דוד אדון (מד"א)

משטרה

חברת חשמל אריאל

משטרת ראש העין

משטרת אריאל

משטרת אורנית

קופת חולים מכבי

קופת חולים כללית

מוקד ישובי

שיפור פני העיר

אריק דושי
מנהל שפ"ע
יעקב מזרחי
מנהל תפעול ולוגיסטיקה

גופי הנוער

יוסי חדד
מרכז שבט
עדן סלם
מרכז שבט
דבורה אייזן
קומונרית

מרכז קהילתי

עמוס מרגולין
מנהל מרכז קהילתי אורנית
אתי אשכנזי
רכזת חוגים

מחלקת הנוער

אלעד פלמהולץ
רכז מוזיקה
לירן הגיאן
רכז נוער
מתן מרום
מנהל מחלקת הנוער
שני בכר אזולאי
רכזת נוער

הטיפול בפרט

שירות פסיכולוגי חינוכי

נירה ציפין
מנהלת מחלקת שירות פסיכולוגי חינוכי
ישראלה נוף
פסיכולוגית
מועצה מקומית אורנית ד.נ אפריים, 4481300
גל סגל
פסיכולוגית
מועצה מקומית אורנית ד.נ אפריים, 4481300
חן פתאל
מזכירת השירות הפסיכולוגי חינוכי
מועצה מקומית אורנית ד.נ אפריים, 4481300

מחלקת הספורט

דן שורץ
אחראי מתקנים - מחלקת הספורט
גלעד שיפר
גלעד שיפר
מנהל מחלקת הספורט

חברי מועצה